Tuhle trasu jsme spolu s Evkou jeli na konci léta několikrát ve více variantách s koupáním v Jablonecké přehradě. Voda byla studená až běda ale nám se to líbilo..
Díky všem kdo jeli, i když trasa nebyla přesně podle mapy a museli jsme termín kvůli počasí na poslední chvíli změnit. Těším se zase za rok..
Díky všem Jíra